Repanet je osvědčená mezinárodní síť autoopravárenských center. Přes 700 karosáren a lakoven Repanet v 16 evropských zemích opraví ročně více než 900 000 vozidel. Mezi spokojené zákazníky opravárenských a servisních center sítě Repanet patří privátní i firemní motoristé, pojišťovny, prodejci vozů, leasingové a fleetové společnosti.

Síť Repanet je od roku 2013 zastoupena i v České republice. Koncept Repanet vychází z mezinárodního projektu celosvětové uznávaného německého producenta autoopravárenských laků Standox. Certifikovaní členové sítě Repanet, kteří procházejí každoročními pravidelnými audity, garantují:

  • vysokou kvalitu prováděných oprav a poskytovaných služeb
  • dodržování předepsaných technologických a opravárenských postupů
  • rozsáhlý zákaznický servis
  • vysoký standard technického vybavení provozoven
  • používání prémiových lakýrnických materiálů a originálních náhradních dílů

Typickým členem programu Repanet jsou nezávislé servisy, které poskytují kompletní servisní služby, disponují příjmem oprav, mechanickou dílnou, klempírnou a samozřejmě lakovnou. Poškozený vůz jsou schopni dopravit vlastním odtahovým vozem a po dobu opravy nabídnout náhradní vozidlo.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: hlaseni@repanet.cz nebo na telefonním čísle: +420 220 400 457